500 FITNESS KARDİYO SPORCU SÜTYENİ - KADIN - SİYAH / GEOMETRİK BASKILI

Ref.
8484736
YORUMLARINIZ
4.53 / 5 19 Yorumlar
Ürün avantajı
File sırt, esnek göğüs kısmı ve gövdeyi ön plana çıkaran entegre süngerler ile fitness kardiyo antrenmanının vazgeçilmez sütyeni. Farklı renk tonları ve baskılı modelleri ile görüntünüzü tamamlayın

5 MEVCUT RENK(LER)

₺44,99*
Göğüs desteği
ORTA: ORTA YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini* %45 azaltır.
Şekillendirici
Entegre süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Havalandırma
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri etkili bir şekilde dışarı atan kumaşı sayesinde kuru kalırsınız.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Sırt kumaşı : 76.0% Poliamit, Sırt kumaşı : 24.0% Elastan İkinci astar : 100.0% Poliamit Ped : 60.0% Poliüretan, Ped : 40.0% Polyester Elastik bant : 80.0% Poliamit, Elastik bant : 20.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kardiyo boks, aerodans vb orta yoğunlukta fitness kardiyo antrenmanı yapanlar için tasarlandı Dansa ve crosstraining'e uygundur
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

500 sporcu sütyeni orta yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 500 ORTA KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, orta yoğunluklu (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri, cross training) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Teknik tasarımı sayesinde tek başına giyilebilir, yumuşak ve rahat geniş elastik bandı bulunur. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir, daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, ORTA YOĞUNLUKLU aktivitelerde %45 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirlerFiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır.Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur.Sporcu sütyeni de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…)- Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  17 Ekim 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Giymesi sıkıntılı

  Ürün genel olarak iyi. Tutuş olarak iyi. Benim için tek negatif tarafı, alt kısmı komple sıkı lastik olduğu için giyerken çok zorlanılıyor. Arka kısmından kopça ile bağlanıyor olsa daha rahat giyilebilirdi.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  10 Ekim 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  çok rahat ve kullanışlı

  diğer markalara göre ucuz olduğundan başta bir tereddüt yaşamıştım fakat ürün çok iyi. tam olarak üzerinize oturuyor. çok dar olduğunu söyleyenler olmuş, bir beden büyüğü belki size daha uygun olabilir; denemekte fayda var. diğer markaların taş gibi her tarafınızı acıtan sütyenlerinden farkı gayet yumuşak olması ve ona rağmen göğüslerinizi sabit tutması.

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  25 Eylül 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Harika

  Sağlam ve şık. Eşim kullanıyor.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI