500 FITNESS / KARDİYO AYAKKABISI - KADIN - MAVİ / YEŞİL

Ref.
8484045
YORUMLARINIZ
4.33 / 5 6 Yorumlar
Collaborators reviews
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
500 fitness kardiyo kadın ayakkabısı, fitness antrenmanında çok yönlü hareketleriniz için ayağın ön kısmında ayarlanabilir bağcıklara sahiptir ve ideal bir kavrama sunar.
Çok yönlü esneklik
Ayağın mekanik eksenine uygun altıgen tasarımı dönüşlerde kolaylık sağlar.
Destek
Ön ayakta mükemmel kavrama sağlamak için ayarlanabilir bağcıklar
Darbe emici
EVA taban hareket sırasında oluşan baskıyı önleyerek darbe emicilik sunar

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 80.0% Polyester, Üstü : 20.0% Poliüretan Dış taban : 70.0% EVA, Dış taban : 30.0% Kauçuk Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Için tasarlandı
Haftada 2 - 3 defa orta yoğunlukta fitness - kardiyo antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

NEDEN FITNESS AYAKKABISI TERCİH EDİLMELİ?
Sporstlab laboratuvarımız tarafından yapılan çalışmalar fitness antrenmanında ve diğer farklı sporlarda birden fazla çeşitli hareketin olduğunu göstermiştir. dönüş, patinaj, toplu halde sıçrama, squat, lunge hareketleri gibi. Temel olarak doğrusal hareketleri kullanan koşu antrenmanının aksine burada çoğunlukla hiçbir doğrusal hareket yoktur. Tüm ayakkabılarımızı, yaralanma riski olmadan bu tür hareketleri yapmanıza yardımcı olması için geliştiriyoruz.
UYGUN AYAKKABILARLA ANTRENMAN YAPMAK NEDEN ÖNEMLİDİR? Güvenlik
Çalışmalar gösterdi ki fitness antrenmanında yaşanan yaralanmalar uygun olmayan ayakkabı kullanımından kaynaklanmaktadır. Fitness antrenmanında yaralanan kişilerin %86'sı Koşu ayakkabısı giymektedir. Yaptığımız çalışmalar, fitness antrenmanına uygun olmayan ayakkabı kullanan kişilerin uygun ayakkabı kullananlara göre daha fazla yaralanma risklerinin bulunduğunu ortaya koydu. Tüm bunlar, fitness antrenmanına uygun özel bir fitness ayakkabısı tasarlamanın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.
TABANIN TOPUK YÜKSEKLİĞİ ayağınızın önü ve arkası arasındaki yükseklik farkı
Tüm fitness ayakkabılarımız 4mm topuk yüksekliğine sahiptir. Bu 4mm topuk yüksekliği, doğal duruşunuza yakın bir his sunar (Çıplak ayak = topuksuz) Örneğin kadınlar için topuklu ayakkabılar gibi yüksek topuklu ayakkabılar giymeye alışkınsanız, yeni ayakkabılarınıza alışmanız biraz zaman alabilir.
ÇOK YÖNLÜ ESNEKLİK
Neden önemli? Çalışmalar, fitness antrenmanında bükülme ve esneme ihtiyacının koşuya göre 1,7 kat daha fazla olduğunu gösterdi. Bilek hareketi, fitness veya koşu antrenmanına göre farklılık gösterir. Bu çalışmalar, fitness ayakkabısının bükülme ve esneme ihtiyacının koşu ayakkabısından farklı ve özel olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle, fitness antrenmanı ve yapılan hareketlere uygun çok yönlü bir ayakkabı tasarladık
ÖN AYAKTA KAVRAMA
Neden önemli? Ayağın ön tarafında bulunan kavrama, fitness antrenmanı sırasında zeminle temas ettiğinizde yönünüzü değiştirmeniz için gereken dengeyi sağlamanıza yardımcı olur.
ÖN AYAKTA DARBE EMİCİLİK
Neden önemli? Fitness antrenmanında ayak ile zemin arasında oluşan baskı ayağın ön kısmındayken koşu antrenmanında topukta yer alır. Ayakkabılarımızı, devamlı hareketleri daha iyi yapabilmeniz amacıyla oluşan baskıyı dengeleyerek tekrarlanan darbelerden sizi korumak için ayağın ön kısmında ideal darbe emicilik sağlayacak şekilde tasarladık.
KAYMAZLIK VE DÖNÜŞ
Bu modelin kaymazlık özelliği, hızlı ve kolay yön değiştirme sağlar. Daha az yer tutuş olan dönme bölgeleri, eklemleri zorlamadan kolayca yön değiştirmenize veya dönmenize olanak tanır. Başlıca gerekli olan bu iki bölge arasında ideal dengenizi bulabilirsiniz. Duyumsal, mekanik ve biyomekanik testlerin birleşimi, dönüşleriniz sırasında ideal kaymazlık seviyesini ve kullanılan baskı bölgelerini belirlememizi sağlar.
ÜRÜN KALİTESİNİ NASIL KANITLIYORUZ? ÜRÜN TESTİ
Uzmanlarımız, bedenin tepkilerini ölçen sensörler sayesinde laboratuvarlarda hareketleri analiz eder. Ancak hiçbiri saha deneyimi kadar etkili değildir. Bu nedenle, ürünlerimizi aynı zamanda fitness salonlarında da kullanım testlerine tabi tutuyoruz. Bu testler sonucunda sizlere erişimi kolay, teknik ürünler sunarak en iyi şartlar altında spor yapabilmenizi hedefliyoruz.
ZEMİNDE İZ BIRAKMAZ
Ayakkabı tabanlarımız zeminde iz bırakmayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
FITNESS AYAKKABILARIYLA KOŞU BANDINDA KOŞABİLİR MİYİM?
Fitness ayakkabılarımız fitness - kardiyo antrenmanları için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çok sık olmamakla birlikte koşu bandında yapılan antrenmanlara da uygundur. Antrenmanlarınızdan önce veya sonra koşu bandında ısınmak istiyorsanız bu ayakkabılar sizin için uygundur. Antrenmanınız sadece koşu bandında ya da dış mekanda koşmaktan oluşuyorsa güvenliğiniz açısından koşu antrenmanları için tasarlanan ayakkabıları kullanmanızı öneririz.
SADECE İÇ MEKANDA KULLANILABİLEN FITNESS AYAKKABISI?
Fitness - kardiyo antrenmanları çoğunlukla spor salonlarında ve/veya evde yapılır. Bu nedenle ayakkabılarımız iç mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk bileşen "yumuşak" yapıda oluşu ile bu kullanım için özeldir. Bu ayakkabıları dış mekanda, asfaltta kullanmak kauçuğun erken aşınmasını hızlandıracaktır. Tabanın kaymazlık özelliği salon ya da evinizin zemininde kullanıma uygun olacak şekilde test edilmiş, kauçuk antrenmanda yüksek kaymazlık sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
 • 16 Ağustos 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Dayanıklı

  Çok kullanışlı ve sağlam memnunum

 • 05 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Ürünleriniz

  Ürünleriniz muhteşem

 • 09 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Spor ayakkabı

  Evde spor yaparken kullanmak için aldım. Taban destekli ve çok rahat. Ben mağazada deneyerek aldım ve 1 numara büyük aldım. Ayakkabıların 1 numara küçük olduğunu düşünüyorum.

 • 22 Mayıs 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kaliteli ve Rahat

  Bu fiyata çok iyi ayakkabı. 300-500 vermeye gerek yok; onlardan daha başarılı. Rahat, ayağı destekliyor ve şık.

SAYFA ÜST KISMI