500 Babylight Jimnastik Ayakkabısı - Bebek - Mavi

Ref.
8296979
YORUMLARINIZ
4.71 / 5 31 Yorumlar
Ürün avantajı
Psikomotor uzmanı onaylı bu yenilik, Domyos tarafından bebek jimnastiği için tasarlandı. Sağladığı çıplak ayak hissi sayesinde çocukların denge, hareket ve koordinasyonu gelişir.

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Ekstra esnek taban, ayağın bütün hareketlerine eşlik eder.
Psikomotor gelişimi destekler
Daha fazla yer tutuş, daha iyi destek ile dengeyi ve hareketliliği iyileştirir.
Giyme / çıkarma kolaylığı
İşaretli sağ ve sol ayak, cırtlı cırtlı bant ve geniş ağız.
Kavrama
Kaymaz taban ve ön ve arkada bulunan destekler sayesinde yer tutuşu sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Numaralar
20 - 30
BİLEŞENLER
Üstü : 80.0% Katyonik Polyester, Üstü : 20.0% Poliüretan Astar ve çorap : 80.0% Katyonik Polyester, Astar ve çorap : 20.0% Poliüretan Dış taban : 70.0% Katyonik Polyester, Dış taban : 30.0% Silikon
Approved by
Domyos Baby Light ayakkabılar, psikomotor uzmanı tarafından onaylandı. Ayakkabılı ve ayakkabısız jimnastik yapan 10 aylık - 4 yaş aralığındaki çocuklarda, yapılan incelemelerde Domyos Baby Light ayakkabı giyenlerin çıplak ayakla egzersiz yapanlara nazaran psikomotor becerilerinin daha iyi geliştiği görüldü.Daha fazla yer tutuş, daha iyi baskı noktaları ile daha iyi denge ve daha fazla koordinasyon sağlar. Üstelik ayakları da mükemmel şekilde korur!
Tests
Baby Light Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, minik jimnastikçiler tarafından, motor becerilerinin yapıldığı parkurlar üzerinde test edilmiştir. Bu bebek jimnastiği ayakkabıları, denge tahtalarının ve paralel barların üzerinde yürümek ve farklı aletlere tırmanmak için tasarlanmıştır.
Için tasarlandı
Bebek Jimnastiği egzersizleri için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Domyos bebek jimnastiği ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.
Kullanım kısıtlamaları
Domyos bebek ayakkabısı, iç mekanda kullanım için tasarlandı.

İLAVE BİLGİLER

Domyos Baby Light bebek jimnastiği ayakkabıları, psikomotor uzmanı tarafından onaylandı:
Ayakkabılı ve ayakkabısız jimnastik yapan 10 ay - 4 yaş aralığındaki çocuklarda, yapılan incelemelerde Domyos Baby Light ayakkabı giyenlerin çıplak ayakla egzersiz yapanlara nazaran psikomotor becerilerinin daha iyi geliştiği görüldü. Daha fazla yer tutuş ve daha iyi baskı noktaları sayesinde çocuğunuza daha iyi denge ve daha fazla koordinasyon sağlamasının yanı sıra ayakları daha fazla korur.
Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları:
Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entelektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.
Fiziksel ve entelektüel faydaları:
Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca fiziksel becerilerin kazanımını artırır (psikomotor gelişimi) - Gelişimi destekler - Obeziteye karşı savaşır Entelektüel faydaları nelerdir? - Kendine olan güveni artırır - Bir gruba katılmayı teşvik eder - Çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunur
Kullanım önerileri:
Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları iç mekanda, daha esnek zeminlerde giyilmelidir. Minik ayakların zeminle maksimum temas sağlaması için ayakkabıları çorapsız giymek yeterli olacaktır. Böylece, ayağının altında bulunan sinirleri zemini "hissedecek" ve dengesini sağlamasına yardımcı olacaktır.
Çocuk ayağının karakteristik özellikleri:
Bebeklerin çıplak ayakla yürümesi, dokunma duyularını tanımaları ve öğrenmeleri için en iyi yoldur. Ayağın altında bulunan sinirler, iyi bir denge sağlamak için vücut ağırlığının eşit şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Geniş ve esnek yapılı Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, bebeklerinizin ayaklarının soğuktan ve tehlikeli zeminlerden koruyarak herhangi bir kısıtlama olmadan gelişmesini ve güçlenmesini sağlar. Tüm ayakkabılarımız, bebeklerin minik ayak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.
Antrenman:
Baby Gym'i biliyor musunuz? 10 aylık bebeklerden 6 yaşındaki çocuklara kadar uygun olan, uyarlanmış ekipmanların desteğiyle yapılan kurslarıyla fiziksel ve eğlenceli aktivitelerdir. Bebek jimnastiği antrenmanları, çeşitli egzersiz ve hareketlerle çocukların hareket kapasitelerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlar. Bu tüm sporlara başlangıç niteliğindedir.
Egzersizin faydaları:
Bebek jimnastiği, psikomotor beceriler başta olmak üzere çocuğunuzun tüm motor becerileri, koordinasyon ve denge gelişimine katkı sağlar. Ayrıca, modüller üzerinde denge sağlamak, atlamak, yuvarlanmak, tırmanmak, gibi aktiviteler, çocuğunuzun kendine olan güvenini artıracak ve ona otonomi kazandıracaktır.
Egzersiz kıyafeti:
Antrenmanlarda başarılı olabilmesi için ufaklığınızın rahat kıyafetlere ihtiyacı vardır. İhtiyaç durumunda ayakkabısını çıkarabilmeli ve 5 dakika boyunca eşofmanı düşmemelidir. Esnek, mevsime ya da antrenman alanının sıcaklığına uygun kıyafetler tercih edin:ısınmaya başlarken, bir tişört ve bir şort veya esnek eşofman altı, eşofman üstü ya da eşofman takımı tercih edin. Kaymayı önlemek için de bir çift Domyos ayakkabı giyin.
Doğru ayakkabı numarasını seçmenin önemi:
Fark etmişsinizdir, çocuğunuz inanılmaz bir hızla büyür!Ayakları da öyle: bu yüzden ayakkabı numarasının ayak ölçüsüne uygunluğu çok önemlidir:birkaç milimetre bile olsa uygun olmayan ayakkabı numarası çocuğunuzun hareketlerini engelleyebilir, ayak bileğini ve parmaklarını vurabilir.Büyük numaralar yürüme bozukluklarına ve ayakta su toplamalarına neden olabilir. 1 - 2 yaş arasındaki çocukların ortalama 3 - 4 ayda bir ayak numarası değişir.Düzenli olarak ayak numarasını kontrol etmeyi unutmayın.

YORUMLARINIZ

 • 07 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kullanışlı ve rahat

  Tavsiye ederim

 • 22 Mayıs 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Fena Değil

  Ürünü çok beğenerek aldım ama oğlum ısrarla giymek istemedi. Kalıplar biraz küçük. 1-2 numara üstünü almakta fayda var.

 • Erkek
  15 Mayıs 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Ev ayakkabısı

  15 aylık bebegimize evde giymesi için aldık amacı dışında cok güzel işe yaradı :)

SAYFA ÜST KISMI