120 Fitness / Kardiyo Şortu - Erkek - Alacalı Siyah Baskılı

Ref.
8404183
YORUMLARINIZ
4.32 / 5 28 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha rahat ve ferah olması için bacak arasındaki bölgeye havalandırma alanı ekledik. Fermuarlı iki cebi oldukça pratiktir.

7 MEVCUT RENK(LER)

Teri dışarı atma özelliği
Nefes alan ve hızlıca kuruyan kumaş sayesinde kuru kalın.
Havalandırma
Ferahlığınız için bacak arasına delikli ek kumaş ekledik.
Cep
Telefon ve anahtar için fermuarlı cebi vardır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Roba : 100.0% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Fitness şortu ile koşu şortu arasındaki farklar nelerdir?
Fitness yaparken tam anlamıyla 360° özgürce hareket edersiniz. Bu sebeple aşağı eğildiğinizde ya da squat yaparken kalçanızın açılmasını engelleyecek uzunlukta bir şorta ihtiyacınız var. Bacağınızı kaldırmanız ya da benzer hareketler yapmanız için kumaş esnek olmalı, hareketlerinizde size eşlik etmeli ve terlemeyle başa çıkmalıdır. Tüm ürünlerimiz, koşu yaparken gerekli olan özelliklerden farklı olan ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır!
Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımız laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • 20 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  rahatlık

  tek kelime ile özet

 • 26 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Şort

  Densa değil ancak kesimi bizim vücut yapımız dikkate alınmadan kesilmiş yani bizim kalça yapımız yabancı ülkelerin insanlarının ölçüsü ile aynı olmaz avrupa ınsanları ilede uyuşmaz bizim manken gençlerimiz ile de aynı değildir demem kalça kalem kalça değil biraz etli biraz verev vs. Anadolu insanının ölçüleri alınıp ortalamadı bulunup ona göre Türk insanına özel yapılan şortlar ve spor giysiler satışs sunulmalıdır.

  Markanın cevabı :

  Merhabalar Mehmet bey, Öncelikle zaman ayırıp yorum bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz.Yaptığınız her yorum sizlere daha iyi hizmet vermemiz açısından çok önemli. Kullandığınız ürün ile ilgili verdiğiniz geri bildirimi üretim ve marka liderimizle paylaştığımı bildirmek isterim. İhtiyacınız olduğu her konuda bana buradan ulaşabilirsiniz. Sizleri tekrar mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sporlu günler Müşteri İlişkileri Lideri/Burak

  mehmet kankılıç find this answer useful

 • 22 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kumaşi kötü

  Performan esnasında, ağ tarafındaki file kısım dışında hava geçirgenliği yok. Çok naylon hissi veriyor.

  Markanın cevabı :

  Merhaba Kaan Bey;

  Başlangıç seviye Kardiyo şortu hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ederim.

  Ürünümüz yeni başlayanlar için tasarlanmış olup , orta ve ileri seviye antreman yapanlar için geliştirdiğimiz diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederim. Bu ürünlere buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Sporlu Günler..

  Duygu Bingöl - Ülke Fitness & Kardiyo Spor Lideri

  kaan find this answer useful

SAYFA ÜST KISMI