120 Fitness Eşofman Altı - Erkek - Siyah

Ref.
8404222
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Herkes şortla antrenman yapmak istemeyebilir!Rahat olması için, yanlarında fermuarlı iki cebi olan hafif ve nefes alabilen bu eşofman altını tercih edin.
Teri dışarı atma özelliği
Nefes alan ve kolayca kuruyan kumaş sayesinde kuru kalın.
Cep
Yanlarda fermuarlı iki büyük cep.
Havalandırma
Ferahlık sağlaması için sırt bölgesine delikli ek kumaş eklenmiştir.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Roba : 100.0% Polyester
Garanti
1 year

İLAVE BİLGİLER

Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  14 Kasım 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Çok İnce ve Çok Hafif

  Bedeni beklediğim gibi tam oldu. Sadece tüm Decathlon ürünleri gibi bunun da boyu biraz uzun geldi. Ürün çok ince ve çok hafif. Kumaşı yağmurluğun su geçirmez kısımlarına benziyor. Neredeyse hiç esnemiyor. Soğuk havada rüzgarı fazla geçirmiyor ama soğuk bir banka ya da taşa oturunca sanki altınızda hiçbir şey yokmuş gibi soğuğu içinizde hissediyorsunuz. Günlük olarak giymeye pek uygun değil. Spor haricinde soğuk havada giyerseniz motoru bozarsınız.

SAYFA ÜST KISMI