100 KISA KOLLU JİMNASTİK TİŞÖRTÜ - ÇOCUK - SİYAH / BASKILI

Ref.
8490041
YORUMLARINIZ
4.67 / 5 9 Yorumlar
Ürün avantajı
En sade ve en rahat tişört... Genç ve modern baskılar! Domyos, ürünün şeklini ve rengini koruduğunu testlerle garanti eder. Esnek yakası sayesinde giyip çıkarma kolaylığı.

2 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
%100 pamuklu kumaş yumuşaklığı

ÖZELLİKLERİ

Beden
5 - 14 yaş
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Eğitici ve Sportif jimnastik antrenmanları için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Eğitici ve Sportif Jimnastik kıyafet ürün gamımız:
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanları için hazırlanan çocuk kıyafetleri ürün gamımız okulda ya da Fitness salonlarında yapılan antrenmanlara uygundur Koleksiyonumuz trambolin, step, sıkılaşma, atlama ipi, germe gibi düşük yoğunluktan yüksek yoğunluğa kadar olan antrenmanlara uyar Çocuğunuzun sağlıklı olmasını ve formda kalmasını sağlayarak jimnastik parkurlarında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak antrenmanlar: atlama, yuvarlanma, tırmanma, sıkılaşma, emekleme, denge kurma, vb.
Domyos'taki tasarım süreci:
Ekiplerimiz, tek bir amaç için çalışmaktadır: genç sportif kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özen göstererek nefes alabilirlik ve yumuşaklık arasında ideal dengeyi sağlamak. Çocuğunuz Fitness ekipmanlarını (Tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ya da eşofman üstü) eksiksiz bir şekilde seçebilecektir.
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Kısa kollu %100 pamuk, baskılı tişört
%100 pamuk bileşenli, mükemmel kalite / fiyat oranına sahip tişört Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanı için giyilebileceği gibi diğer tüm sporlar içinde giyilebilir. Tasarımı diğer bir avantajıdır: renkleri ve baskısı
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • 30 Eylül 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  tişört

  ürün güzel ama üzerinde yazan bedene göre aldık küçük geldi. değiştireceğiz

 • 12 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cocuk tshirt hakkind

  Urun esnek ve günlük kullanımda beklentilerimi karşıladı kızım severek giyiyor

 • 02 Mayıs 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel

  Tavsiye ederim

SAYFA ÜST KISMI