100 I Learn Jimnastik Ayakkabısı - Lacivert

Ref.
8380312
YORUMLARINIZ
4 / 5 5 Yorumlar
Ürün avantajı
Hafif ve küçüklerin ayaklarına uygun ayakkabı: Ayakkabılar esnektir ve topuğu kavrar. Kolay giyilir: cırt cırt, arkada kulak ve sağ/sol ayak işaretleri.
Esneklik
Ayak boyunca uzanan esneme çentikleri sayesinde esnek yapıda dış taban.
Destek
Sert bir parça ve arkada tarafta yükseltilmiş tabanı ile kavrama sunan topuk
Giyme / çıkarma kolaylığı
Geniş açıklık, büyük cırt cırtlı bant, sağ/sol ayak işareti.
Kavrama
Kaymaz ve iz bırakmayan dış taban.

ÖZELLİKLERİ

Numaralar
20 - 24
BİLEŞENLER
Dış taban : 100.0% Termoplastik Elastomer (TPE) Üstü : 60.0% Polyester, Üstü : 40.0% Poliüretan Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Approved by
Araştırma ekibimiz, hareket analizi uzmanları
Tests
Tüm Domyos ayakkabılarımız kaymazlık veya ayakkabı ya da iç ayakkabıların dayanıklılığı gibi özelliklerinin onaylanması amacıyla laboratuvar testlerine tabi tutulmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz, Decathlon'un zehirli madde kullanımını da içeren şartnamesine uygun şekilde üretilmektedir. Tüm Domyos ayakkabılarımız bebek jimnastiği yapan minikler tarafından kullanım testine tabi tutulmuştur.
Için tasarlandı
Bebek Jimnastiği egzersizleri için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Domyos jimnastik ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.

İLAVE BİLGİLER

Küçük çocukların ayak yapılarına uygun ayakkabılar:
1 - 6 yaş arasında, ayaklar çocuğun kendini geliştirmesi ve büyümesi konusunda önemli bir role sahiptir. Ayakkabılarımız çocukların ayaklarının özel gereksinimlerine ve gelişimlerinin farklı süreçlerine uyum sağlamaktadır.
Çocuğum için hangi ayakkabıları seçmeliyim?
1 - 2 yaş (20 - 24 numaralar): yürümeyi öğrenme ve yürümeye başlama. Ayaklar düz, yuvarlak ve tombuldur: I LEARN ayakkabılar doğal gelişimi desteklemek için oldukça yumuşak yapıdadır. 3 - 6 yaş (25 - 30 numaralar): yürümenin gelişmesi, koşmaya ve zıplamaya başlama. Ayakların kasları gelişmiş ve ayak yapısı incelmiştir, ayak tabanı kemeri oluşmaya başlar: I MOVE ayakkabılar esnektir ve topuğu kavrar
1 - 2 yaşlarındaki çocukların ayaklarının özellikleri
Ayağın gelişmesi için ayakkabı giyilmesine gerek yoktur. Ancak ayakkabılar ayağı soğuktan, nemden, içten ve dıştan alınabilecek darbelerden koruduğu için önemlidir. Domyos I LEARN ayakkabılar 1 - 2 yaşındaki çocuklar için gerekli korumayı sağlamasının yanı sıra maksimum hareket özgürlüğü sunar: ayakkabının esnekliği çocuğun ayağının doğal gelişimini etkilemez, ince, düz ve oldukça esnek tabanı ise çıplak ayak hissine yakın bir şekilde yürümeyi sağlar.
Doğru numaranın seçilmesi
1 - 3 yaşlarındaki çocukların gelişiminin bilinmesi oldukça önemlidir. Pedimetremizi kullanarak çocuğunuzun ayağını düzenli olarak ölçün: pedimetre mağazalarımızda veya internet sitemizin "hangi numarayı seçmeliyim?" bölümünde bulunmaktadır.
Ayak tabanı kemeri olmalı mıdır?
Hayatımızın ilk döneminde ayaklarımızın doğal yapısı düzdür. Yürümeye başladığımızda, ayak tabanı kemerimiz oluşmaya, ayağımızın doğal kas yapısı gelişmeye başlar. Bu nedenle, çocuğun gelişim çağında, bir sağlık uzmanı aksini belirtmediği sürece ayakkabıda ayak tabanı kemerinin bulunmasına gerek yoktur.
Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları
Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entelektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.
Fiziksel ve entelektüel faydaları
Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca fiziksel becerilerin kazanımını artırır (psikomotor gelişim, denge ve koordinasyon) - Gelişimi destekler - Obeziteye karşı savaşır Entelektüel faydaları nelerdir? - Kendine olan güveni arttırır - Bir gruba katılmayı teşvik eder - Çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunur - Dikkatini toplama kapasitesini artırır
Antrenman
Baby Gym'i biliyor musunuz? 10 aylık bebeklerden 6 yaşındaki çocuklara kadar uygun olan, uyarlanmış ekipmanların desteğiyle yapılan kurslarıyla fiziksel ve eğlenceli aktivitelerdir. Bebek jimnastiği antrenmanları, çeşitli egzersiz ve hareketlerle çocukların hareket kapasitelerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlar. Bu tüm sporlara başlangıç niteliğindedir.
Antrenmanın faydaları
Bebek jimnastiği, psikomotor beceriler başta olmak üzere çocuğunuzun tüm motor becerileri, koordinasyon ve denge gelişimine katkı sağlar. Ayrıca, modüller üzerinde denge sağlamak, atlamak, yuvarlanmak, tırmanmak, gibi aktiviteler, çocuğunuzun kendine olan güvenini artıracak ve ona otonomi kazandıracaktır.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  18 Haziran 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Ağır

  Ürünün giy çıkar yönünden kolay gözükse de hiçde kolay olmuyor ayrıca kalıp çok küçük ve çok ağır bebekler için yürümeye uygun oldugunu düşünmüyorum

 • Kadın
  03 Haziran 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kalıpları küçükmüş!!

  Ayakkabı alırken dikkat edin kalıplar dar !!

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  19 Mart 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  guzel

  giyip cikarmasi kolay guzel
  rahat heralde ki oglum ayagindan cikarmak istemiyor.

SAYFA ÜST KISMI