100 FITNESS / KARDİYO SPORCU SÜTYENİ - KADIN - SİYAH

Ref.
8484547
YORUMLARINIZ
3.67 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
Hafif kavrama sunan bu sporcu sütyeni, düşük yoğunluklu aktiviteleriniz için vazgeçilmeziniz olacak. Oldukça yumuşak bileşeni ile teri dışarı atar. Sportif tarzı ile rahatça kardiyo yapın!

4 MEVCUT RENK(LER)

₺24,99*
Göğüs desteği
HAFİF: DÜŞÜK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini* %16 azaltır.
Teri dışarı atma özelliği
Teri etkili bir şekilde dışarı atan kumaşı sayesinde kuru kalırsınız.
Havalandırma
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 84.0% Polyester, Ana kumaş : 16.0% Elastan Astar : 90.0% Polyester, Astar : 10.0% Elastan Sırt kumaşı : 82.0% Polyester, Sırt kumaşı : 18.0% Elastan Elastik bant : 68.5% Polyester, Elastik bant : 31.5% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Bisiklet sürme, kas geliştirme gibi hafif fitness kardiyo antrenmanları için tasarlandı. Yoga, esneme ve pilates için uygundur
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bu sporcu sütyeni düşük yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu sporcu sütyeni, hafif fitness* antrenmanları için idealdir (yoga, esneme, kas geliştirme...). Özellikle küçük göğüslü kişiler için uygundur. Bu sporcu sütyeni sünger pedlerin yerleştirilebilmesi için açıklığa sahiptir. * Klasik sütyenle oluşan darbeleri, DÜŞÜK YOĞUNLUKLU aktivitelerde %16 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirler Fiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır. Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur. Sporcu atleti de kıyafet ve ayakkabılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…) - Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  02 Ağustos 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  KALİTELİ BİR ÜRÜN.

  YUMUŞACIK YA :) RENGİ VE SIRT DETAYI DA O KADAR GÜZEL Kİ .. :)

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  17 Temmuz 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  ÜRÜN MEMMUNİYETİ HK.

  GÖGÜS KISMININ İÇ KISMI BERBAT TENİME ZARAR VERDİ. İLK DEFA BİR ÜRÜNDEN MEMMUN KALMADIM.ŞİDDETLE TAVSİYE ETMİYORUM.

  Markanın cevabı :

  Merhaba Elif Hanım,

  Satın aldığınız 100 FITNESS KARDİYO SPORCU SÜTYENİ - KADIN - YEŞİL DOMYOS hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ederiz.

  Ürünümüz bisiklet sürme, kas geliştirme gibi hafif fitness kardiyo antrenmanları için tasarlandı. Yoga, esneme ve pilates için uygundur. İlgili ürümüz hakkında ilk kez bu şekilde bir dönüş almaktayız. Decathlon'da ürünlerimizi; fiyat/performans olarak üst düzeyde tutarken mümkün olduğunca her kullanıcı grubu için uygun olacak çeşitte ürün sunmayı amaçlıyoruz. Ancak bazı ürünlerimiz maalesef her kullanım alanına ve/veya kullanıcı profiline uygun olmayabiliyor, ya da aynı konforu sunamayabiliyor. Bu nedenle ürünümüzün üretiminde bir hata olmasına karşı, dilerseniz garanti kapsamınız altında ürününüzü inceleme için, mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Bilgilerinizi tasarım ve üretim departmanımıza aktardığımızdan emin olabilirsiniz.

  İnceleme sonucuna göre ürününüzü değiştirebilir, iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Domyos ürünlerimizle deneyiminizi bizimle ve kullanıcılarımızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla!


  Alican Beşkardeş - Mutlu Müşteri Uzmanı DECATHLON

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  12 Temmuz 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok beğendim

  Ürün çok güzel çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI