100 Boks Eldiveni - Kırmızı

Ref.
8388958
YORUMLARINIZ
3.88 / 5 26 Yorumlar
Ürün avantajı
Bu eldiven başlangıç seviyesinde İngiliz Boksu, Thai Kick, Kick Boks, Tam Temaslı Boks antrenmanları yapanlar için darbeleri emerek mükemmel destek sağlamak amacıyla tasarlandı.
Darbe emici özellik
İdeal darbe emicilik için kalıplı köpük
Eklem desteği
Cırt cırtlı bantı sayesinde bilekte kavrama sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Terin dışarı atılması için hava alan mikro file kumaş.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Daha uzun kullanım ömrü sağlayan poliüretan dış yüzey.

ÖZELLİKLERİ

BEDENLER
4/6/8/10/12/14 OZ
BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi : 86.0% Poliüretan, Dolgu malzemesi : 14.0% EVA Dış kumaş : 100.0% Poliüretan Avuç : 100.0% Polyester Astar : 100.0% Polyester
Tests
Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde İngiliz boksu, Thai Kick, Kick Boks, Tam Temaslı Boks antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Havadar bir yerde saklayın.

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
BG100 boks eldiveni, vuruşlar sırasında mükemmel destek sağlayan kalıplı yumuşak köpükten oluşmuştur. PU kaplamaya sahip eldivenler daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olur. Avuç içi ve başparmak üzerinde bulunan file kumaş, antrenmanlarınız sırasında dayanıklılık ve nefes alabilirlik sağlar.
Hangi bedeni tercih etmeli?
Boks eldivenlerinin bedeni, tüm dünyada boks eldivenlerinin ağırlığını ifade etmek için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Boksörler yaptıkları antrenmana göre kendi vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurarak boks eldivenlerini seçerler: Daha fazla bilgi için beden tablosuna göz atın.
Neden bandaj ve iç eldiven giyilmelidir?
Uygun şekilde boks yapabilmek için aşağıdakileri kullanabilirsiniz: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA - BOKS BANDAJLARI, her boksörün aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar
BAKIM ÖNERİLERİ
Eldivenlerinizi, kullanım ömrünü artırmak için her antrenmandan sonra kurumaya bırakın. Bunun için eldiven kurutma aparatı kullanabilirsiniz Eldiven kurutma aparatı çiftli olarak satılır.

YORUMLARINIZ

 • 10 Şubat 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel ürün

  Fiyat performans açısından ürünü beğendim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  28 Ocak 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Hatalı ürün

  Başparmak yeri yanlış yapılmış.Başparmağa aşırı baskı yapiyor.Ergonomik değil.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  16 Ocak 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Decathlon Kalitesi ve Satış Sonrası Mükemmel Hizm.

  Eylül 2019 Da aldım. ocak 2020 de iç astarında hafif bir yırtılma oldu. Decathlon a gönderdim. hemen para iadesi etmek için e-mail gönderildi. Bu eldiveni sevdiğim için para iadesi istemediğimi söyledim 1 e 1 değişim istedim. şuanda yenisini gönderiyorlar. Decathlon sadece ürünlerinin kalitesini değil, Satış sonrası hizmetlerinin de kusursuz olduğunu gösterdi. Teşekkürler Decathlon..

  Boks sporuna yeni başladıysanız tavsiye edeceğim bir üründür. Profesyoneller için de antreman yapmaya uygundur. profesyonel boks müsabalarında kullanılmaz. fiyatına göre güzel ürün. Not : iç kısmı biraz dar. alırken size uygun numaranın bir tık üstünü almanızı tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI