TÜKENMEK ÜZERE
  • Yetişkin Fitness Şapkası - Beyaz

Yetişkin Fitness Şapkası - Beyaz

Ref.
8123150
Ürün avantajı
Piyasada bulabileceğiniz en sade ve en rahat şapka.% 100 pamuk bileşeni (85 gram) sayesinde spor sırasında terin emilmesini sağlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

  • Yetişkin Fitness Şapkası - Beyaz
  • Yetişkin Fitness Şapkası - Siyah
15,99 TL10,00 TL*
09/06/2016 tarihinden itibaren geçerli olacak fiyat
Teri emme özelliği
Pamuk doğal emici bir kumaştır.

ÖZELLİKLERİ

Renk
beyaz
Beden
standart
BİLEŞENLER
%100 pamuk
Için tasarlandı
Fitness için tasarlanan çoraplar.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Domyos aksesuarlarının tasarımı
Tüm aksesuar ürünlerimiz egzersiz yaparken ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlamak amacıyla tasarlandı. Domyos ekibi olarak yoga ve jimnastik egzersizlerinizi keyif ve rahatlama anlarına dönüştürmek için çabalıyoruz. Böylece, kullandığınız ekipmanları unutabilir ve egzersizinize yoğunlaşabilirsiniz. Ürün testlerimiz gerçek kullanım şartları altında gerçekleştirilmektedir ve müşteri görüşleri doğrultusunda ürünlerimiz yeniden şekillenmektedir.
Ürün testi
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen testler aracılığıyla, kalite taleplerimizin uygulandığından emin oluruz.
Not dağılımı
  • Renk
    30 May 2015
    Tasarım Renk

    Tasarım olarak oldukça kullanışlı fakat modelin genel olarak renkleri biraz kullanışsız. Daha çok renk seçeneği ile ürün daha çok satabilirdi. Şapkanın özellikle mavi rengi genel olarak giysiler ile uyumlu kullanılabilecek bir mavi değil.

SAYFA ÜST KISMI