• VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ
 • VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ

VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ

Ref.
8289194
Ürün avantajı
Daha ince bir görünüme kavuşmak ve bir spor ile ilgilenmeye başlamak için ideal kondisyon bisikleti. 4 fonksiyonu sayesinde antrenmanınızı takip edin.
449,99 TL*
eco-participation dahil
0,15 €
Pedal dönüş kolaylığı
Sarsıntı yapmayan pedalları eklemlerinize zarar vermez (volan ağırlığı 3 kg).
Koçluk
4 fonksiyonlu konsol (kalori, mesafe, zaman, hız)

ÖZELLİKLERİ

Kullanım
hobi amaçlı, haftada 3 saat
Volan
3 kg
Hedef:
Formunuzu korumak
BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Kapak : 100.0% Geri dönüştürülmüş poliamid ( PA)
Için tasarlandı
formunuzu koruyun (hobi amaçlı kullanım: haftada 3 saat).
Garanti
Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silin ve yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Ürünü nemli ortamlarda bulundurmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 110kg. Sadece evde kullanın.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.87 X G.48 X Y.121 cm Ürün ağırlığı 20 kg Boyutlar Koli U.73 X G.25 X Y.55 cm Toplam ağırlık 24 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI
Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun bir yoğunlukta yapmanızı öneriyor (hafif terleme, bunu bir konuşma ile anlatabiliriz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve fazla yağlarınızı eritmek için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun yoğunlukta ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
MOTOR VOLANI VE PEDAL AKIŞKANLIĞI
Volanı sayesinde pedalı daha akışkan çevirebilirsiniz. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı dolayısıyla antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
VM 130 kondisyon bisikletinin konsolu 130 4 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi ve hız. Bu fonksiyonlar sayesinde hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı ve antrenmanınızı kontrol edebilirsiniz.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirme pozisyonu için oldukça önemlidir. Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizi özel bir zemin (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri donatılan iki küçük arka lastik sayesinde antrenmanlarınız sırasında zeminin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizin ön kısımda taşıma tekerlekleri bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Şimdi istediğiniz yöne götürebilirsiniz.

KULLANIM MODU

İnternet sitemizde detaylı olarak bulabilirsiniz:
- Ürün garantisi
- Montaj, ayarlama ve kullanım
- Ürünle ilgili problem çözme
- Download

Not dağılımı
 • 4 senedir kullanıyorum hiç bir problemi yok
  12 Jun 2016
  4 senedir kullanıyorum hiç bir problemi yok -

  bu kondisyon bisikleti ben aldığımda çok ucuzdu. ancak şimdiki fiyatta iyi dolar endeksine göre. aksamları düzgün takıldığında ve arada bir sıkma işlemi tekrarlandığında en ufak bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. soru olarak; bu bisikletin kalp atışını ölçen bir ara aparatı var mı varsa nasıl alabiliriz? yardımcı olursanız sevinirim.

 • sele
  20 Feb 2015
  - -

  selesi plastik olduğundan kırıldı (70 kg olmama rağmen) ve selenin yedeği bulunmuyor. yardım talep ettiğimde sele kılıfı öneriliyor. herhangi bir yerinde bir problem olduğunda satış sonrası hizmet beklemeyin.

  Markanın cevabı :


  Merhabalar Kayahan Bey,

  Öncelikle Domyos VM 130 Kondisyon Bisikletimiz hakkında yapmış olduğunuz değerli kullanıcı yorumunuz için teşekkür ederiz.
  Ürünümüzle ilgili yaşadığınız sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz.

  Ürünün kırıldığı noktanın ve kırılma şeklinin üretici hatasımı yoksa kullanıcıdan kaynaklı bir hata mı olup olmadığını anlayabilmemiz için, kondisyon bisikletini tarafımıza faturasıyla birlikte iletmenizi talep etmekteyiz.

  Bu sayede sorunun kaynağını bulup sizlere daha iyi bir hizmet sağlayacağız.

  Anlayışınız için teşekkür eder,
  Sporlu günler dileriz.


  Bilgesu OZCAN Web Marketer DECATHLON


 • Almanızı önermiyorum
  23 Nov 2014
  - -

  Bisikleti kurulum süresinin iki katı sürede yavaşça ve dikkatlice kurdum.. Daha önce onlarca kez benzer kurulumlar yapmış birisi olarak %100 doğru bir şekilde kurulumu yaptım. Bisikleti iki gün sorunsuz kullandım.. Bisikletin - şu an tam hatırlamıyorum ama sanırım 110, 120 kg a kadar taşıyabiliyordu, kullanıcı kilo sınırı.. Ben 91 kiloyum.. Bisikleti kullanmaya başladıktan üç gün sonra gövdeden ses gelmeye başladı.. İşin garip yanı şu : Ses gövdeden geliyordu, ben gövdeyi açamıyorum.. Ve Ürünün üreticisi Domyos ile doğrudan görüşemiyordum ! Ürünün teknik servis hizmeti de çok kötü..

  Markanın cevabı :

  Merhabalar Erol Bey,

  Öncelikle Domyos -  VM 130 Kondisyon Bisikletimiz hakkında yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için  teşekkür ederiz.

  Ürünümüz belirtmiş olduğunuz gibi max 110 kg kullanıcı ağırlığına sahip ve ev tipi kullanımda uygun bir kondisyon bisikletidir.
  Ürünle ilgili bugüne kadar yaşadığınız sıkıntıya benzer bir geri dönüş olmamıştır. Oluşan sıkıntıyı gidermek adına ürünü tarafımıza göndererek iade / değişim prosüdüründeki adımları izleyeceğimizi ve sizleri memnun etmek adına elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

  Ürünün teknik servis ve kurulum hizmetini ne yazık ki sadece mağazalarımızın olduğu illerimizde ücretsiz bir şekilde yapabiliyoruz.
  Mağazalarımızın olmadığı illerde kurulumun tarafınızdan yapılması gerekiyor.

  Kurulumdan kaynaklı bir hata ise farklı, üretici hatasından kaynaklı bir sorun ise farklı çözüm yolları arayarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına çalışıyoruz.

  Yaşadığınız sorunun Domyos-Ürün Müdürlerine iletileceğinden emin olabilirsiniz.

  Sizleri tekrar mağazalarımız ve internet sizemizde görmekten kıvanç duyarız.

  Sporla Kalın...
   
  Bilgesu OZCAN
  Web Marketer DECATHLON


SAYFA ÜST KISMI