• SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET
 • SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET

SHAPE + ELİPTİK BİSİKLET

Ref.
8349405
Ürün avantajı
Eliptik bisiklet, ürünlerimiz arasında en iyi pedal akışkanlığı ve hareket genliğini sunar. Kilo kaybetme, vücut sıkılaştırma ve dayanıklılığı arttırma gibi hedeflerinizde size eşlik eder.
1.299,99 TL*
eco-participation dahil
2,25 €
Pedal dönüş kolaylığı
Sarsıntı yapmayan pedalları eklemlerinize zarar vermez. (volan ağırlığı 9 kg)
Koçluk
5 fonksiyon, 10 program, 4 kullanıcı profili içerir. Kardiyo kemeri dahil.
Rahatlık
Ergonomik gidon ve ayarlanabilir pedallar. Sabitlenebilen pedallar.
Kontrol kolaylığı
Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.

ÖZELLİKLERİ

Hedef:
İnce bir görünüm
Kullanım
düzenli (haftada 5 - 7 saat)
Volan
9 kg
BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Koruma kılıfı : 100.0% Poliüretan
Için tasarlandı
birden fazla hareket yaparak görünümünüzü inceltmeniz için tasarlandı. (düzenli kullanım: haftada 5 - 7saat).
Garanti
Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silmeye özen gösterin. Yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bulunmamasına özen gösterin. Ürünü açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanın.

İLAVE BİLGİLER

MOTOR VOLANI VE PEDAL AKIŞKANLIĞI
Volanı sayesinde pedalı daha akışkan çevirebilirsiniz. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı dolayısıyla antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizin farklı ayarları bulunur: - Pedal pozisyonunu gidona yakın, merkezde veya gidona uzak şekilde ayarlayabilirsiniz. En iyi poziyon genelde merkez pozisyonudur. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için önerilir. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir. - Sabitlenebilen kol ve pedalları sayesinde bisiklete emniyetle binebilirsiniz.
ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI
Eksiksiz ve etkili bir antrenman sunar: Şunları sağlar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun bir yoğunlukta yapmanızı öneriyor (hafif terleme, bunu bir konuşma ile anlatabiliriz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve fazla yağlarınızı eritmek için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun yoğunlukta ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
ELİPTİK BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön kısmında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Şimdi istediğiniz yöne götürebilirsiniz.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
SHAPE + eliptik bisikletin konsolu: - 5 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı. Kardiyo kemeri ürüne dahildir. - 10 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Kilo kaybetme, forma kavuşma ve başarı derecesi gibi hedefler doğrultusunda farklı keyifler almanızı sağlar. Her aile bireyinin kullanabilmesi için 4 ayrı kullanıcı profili bulunur.
AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.140 X G.62 X Y.160 cm Ürün ağırlığı 55 kg Boyutlar Koli U.118 X G.32 X Y.64 cm Toplam ağırlık 60 kg
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN
SHAPE + eliptik bisiklet kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri göğsünüze bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç dakika sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.
Not dağılımı
 • Ev için çok ideal
  24 Jun 2016
  - -

  Çok sessiz sorunsuz

 • Tahminimden daha iyi
  23 Jun 2016
  cihaz sorunsuz ve sessiz çalışıyor 2 aydır herhangi bir olumsuzluk görmedim

  Eliptik bisikleti daha önce spor salonlarında çok defa kullandım.Salonlarda kullandığım cihazlara benzer bir ürün almaya karar verdim.bu ürün profesyonel bisikletlere yakın bir ürün.araştırdım ve bunu almaya karar verdim.disk ağırlığı olsun.üzerinde iken denge ve verdiği güven süper.ben 110 kiloyum .sporumu yaparken yerinden bile oynamıyor.iyiki almışım.kesinlikle ve içtenlikle tavsiye ederim.Bu arada servis hizmeti müthişti.gelen arkadaşlar işin ehli ve ne yaptığını bilen kişilerdi.onlarada ayrıca teşekkür ederim.şunu da belirteyim.aldığınız yada alacağınız birçok bu klasmanda ürünlerin birçoğu bakım istiyor. Yağlama gibi..bunda böyle bir problem yok.sadece 2 sene sonra kayışına baktirmaniz yeterli olacak..
  Teşekkürler

 • Harika
  20 Mar 2016
  Sessiz ve kaliteli Henüz yok

  Bir önceki eliptik bisikletimizin yanında inanılmaz sessiz, şık ve kullanışlı. Profilinizi ayarladıktan sonra çeşitli antreman programları ile çalışıyorsunuz. Sertlik ayarı ve diğer fonksiyonlar için elektrik bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Eğer fişe takmazsanız en son ayarladığınız sertlikte ve ekranda bilgiler olmadan da kullanabiliyorsunuz. Ben şimdilik çok memnun kaldım. Umarım uzun yıllar bu performansını korur.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI