• KORUMA BİLEKLİĞİ
 • KORUMA BİLEKLİĞİ
 • KORUMA BİLEKLİĞİ

KORUMA BİLEKLİĞİ

Ref.
8292542
Ürün avantajı
Egzersizleriniz sırasında bileğinizi korur. Baş parmağa geçirilen lastiği sayesinde kolayca takılır. Cırt cırtlı bandı sayesinde kolayca sıkılır.
29,99 TL*
Sağlamlık
Güçlendirilmiş dikişler yoğun antrenman seanslarına dayanıklıdır.
Ergonomik kavrama
Baş parmağa geçirilen lastiği sayesinde kolayca takılır.

ÖZELLİKLERİ

Renk:
Siyah.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 45.0% Poliamit, 33.0% Kauçuk - Elastodyen (ED), 22.0% Polyester
Için tasarlandı
Yoğun kas geliştirme antrenmanları ve cross training gibi vücut ağırlığı ile yapılan fonksiyonel çalışmalar için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl
Not dağılımı
 • Koruma bilekliği
  3 Jul 2016
  Parmak takma yeri -

  Çok güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim

 • Dayanıksız
  28 Mar 2016
  - Dayanıksız

  Decathlon'dan almış olduğum bu ürünü sadece 2-3 defa kullanmış olmama rağmen cırt cırtı açıp kaparken dikişleri attı. Çok dayanıksız bir ürün.

  Markanın cevabı :  Öncelikle Protection Wristbands adlı ürüne yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ancak yaşamış olduğunuz durumdan ötürü de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Dilerseniz sizlere tentenizin değişimi ya da iadesi konusunda yardımcı olabilmek isteriz. Decathlon'dan satın aldığınız ve beklentilerinizi karşılamayan ürünlerinizi 15 gün içinde iade edebilir ya da 30 gün içinde değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, normal kullanım dışı olduğunu düşündüğünüz bozulma, hasar gibi durumlarda ürünlerinizin 2 yıl boyunca Decathlon güvencesi altında olduğunu da belirtmek isteriz.

  Ürünü satın aldığınız mağazamızdaki arkadaşlarımızın siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını, dolayısıyla sizleri en kısa sürede mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı, ürünü internet sitemizden aldıysanız bizlere 0212 640 74 92 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğinizi de belirtmek isteriz.

  Decathlon'a ve ürünlerimize güvenmeye devam edeceğinize inanıyor, kullanmış olduğunuz diğer ürünlerimiz için de kullanıcı yorumlarınızı beklediğimizi önemle hatırlatmak isteriz.


 • Ürün Hakkında
  10 Oct 2015
  Kullanışlı Bilek Lastiği Çok Sıkıyor

  Alırken çok baktım ama sanırım farklı size(ebat) yok. Tek tip. Fakat bilek lastiği çok
  sıkıyor ve buda kan dolaşımını rahatsız edip uyuşma yapıyor.
  Değiştirme ya da iade imkanım olsa yapacağım. Çünkü lastiği genişletemiyorum.

  Markanın cevabı :

  Merhabalar Ferdi Bey,
  Öncelikle Domyos Bilek koruma bandı hakkında yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

  Ürünümüz standart beden olarak üretilmektedir.Bileğinize geçirdiğiniz lastik bölümünün ölçüsü size uyum sağlamıyor ve rahatsızlık hissi veriyor ise; sizden ricamız ürünü kutusu ve faturası ile birlikte tarafımıza getirmenizdir.Dilerseniz satın aldığınız mağazamıza dilerseniz size en yakın bir mağazamıza götürerek yaşadığınız sorunu anlatabilir ve gerekli işlemlerin yapılmasını talep edebilirsiniz.

  Domyos markası olarak ürünlerimizle ilgili yapmış olduğunuz geri dönüşleriniz ve yorumlarınız bizim için çok değerli olup, ürün gelişimine katkı sağlayacaktır.
  Yorumunuz ve anlayışınız için teşekkür eder,spor dolu günler dilerim.

  Bilgesu OZCAN
  Web Marketer-Domyos
  DECATHLON


Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI