TÜKENMEK ÜZERE
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT
  • ERKEK SWEAT

ERKEK SWEAT

Ref.
8313246
Bir görüş bildirin
Ürün avantajı
Esnek ve hafif kumaşı sayesinde, ısınma hareketleriniz için ideal.
84,95 TL44,95 TL*
17/10/2015 tarihinden 31/12/2017 tarihine dek geçerli fiyat
Çabuk kuruma özelliği
Sentetik bileşeni sayesinde pamuğa göre daha çabuk kurur.

ÖZELLİKLERİ

Renk
Siyah
Beden
S - XXXL
BİLEŞENLER
%100 Polyester.
Için tasarlandı
Fitness, vücut geliştirme ve sıkılaştırma egzersizleri için tasarlanan eşofman altı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Pamuk veya sentetik ürünlerin tümü 30°C ya da maksimum 40°C'de yıkanmalıdır. Makinede kurutulabilir. Orta ısıda ütüleyin. Açık ve koyu rekleri ayrı ayrı yıkayın. Çamaşırlarınızı asarak kurutmak, hem çevre ve enerji tasarrufu hem de ürünlerinizin kullanım ömrü için gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Kas geliştirme ürünlerinin tasarımı
Tüm tekstil ürünlerimiz rahatlık ve nefes alabilme özelliği arasındaki ideal dengeyi bulmak üzere tasarlandı. Domyos ekibi olarak biz, vücut geliştirme egzersizlerinizi keyif anlarına dönüştürmek için çabalıyoruz. Böylelikle kıyafetlerinizi unutabilir ve egzersizlerinize odaklanabilirsiniz. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Neden vücut geliştirme egzersizleri yapmalı?
Vücut geliştirme, vücuttaki kas oranını arttırmayı hedefleyen bir spordur. Vücut geliştirme, seviyeniz ne olursa olsun düzenli ve sağlıklı bir yöntemle çalışıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlar. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.
Ürün testi
Bu ürün yıkama ve kurutma testlerinden geçerek, renk ve form kalitesini kanıtlamıştır. Bu testeler, düzenli aralıklarla bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmektedir.
SAYFA ÜST KISMI