• BT 200 Barfiks Aleti
 • BT 200 Barfiks Aleti
 • BT 200 Barfiks Aleti
 • BT 200 Barfiks Aleti

BT 200 Barfiks Aleti

Ref.
1029846
Ürün avantajı
Kolayca kurulup kaldırılan barfiks aleti.
79,99 TL*
Çok işlevlilik
Basarak sabitleme sistemi sayesinde kurulumu oldukça hızlı ve kolay.
Kullanımı kolaydır
Sadece iç mekan kullanımına yönelik.
Taşıma kolaylığı
Toplaması ve taşıması kolay.

ÖZELLİKLERİ

Boy :
70 - 95 cm ve 100 - 120 cm.
Için tasarlandı
Evde karın kaslarını geliştirmek için tasarlanmış barfiks aleti
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Baş aşağı kullanmayın. Maks. taşıma kapasitesi : 100 kg.

İLAVE BİLGİLER

Kol kaslarınızı evde geliştirin.
Barfiks demiri kullanımı en kolay vücut geliştirme aletidir. Sabit ya da taşınabilir olması fark etmeden, Domyos barfiks aletini evin hemen her yerinde kullanabilirsiniz. Barfiks aletine asılarak yaptığınız egzersizler kas sisteminizi geliştirir. Unutmayın : Aleti yüksek bir yere sabitleyin. Elinizle kavrayın ve kollarınız gergin olacak şekilde kendinizi yukarı doğru çekin.
Hangi özellik hangi avantajı sağlıyor?
Ürün performansı, Emniyet ve Toplama - Ürün performansı : Barfiks aletinin taşıyabileceği maksimum ağırlığı gösterir. Ağırlığınıza en uygun barfiks aletini tercih etmeniz önerilir. - Emniyet : Ürünü sabitleyeceğiniz duvar seçimini doğru yapmanız, emniyet açısından önemlidir. - Toplama : Ürün düzenli olarak kurulmaya ve kaldırılmaya uygundur.
Hangi barfiks aletini hangi tercih etmeliyim?
- Sırt egzersizleri için Domyos BT 200 barfiks aletini öneriyoruz. Ürün ayarlanabilir özeliiği sayesinde bastırılarak iki duvar arasına yerleştirilebilir. İki boyu mevcuttur. Küçük boy 70 cm ile 95 cm arasında ayarlanabilir. Büyük boy ise 100 cm ile 120 cm arasında ayarlanabilir.
Not dağılımı
 • Ürüne göre biraz pahalı
  1 Feb 2016
  - -

  Mobilize değilmiş sabit kullanımına uygun

  Markanın cevabı :

  Merhabalar Osman Bey,

  Öncelikle ürünümüze dair yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz bu durumdan ötürü üzgün olduğumu belirtmek isterim. 

  İlgili ürün iç mekan ürünüdür ve bu ürünlerin en büyük avantajı evinizde kaba bir görünüme sebep olamadan dilediğiniz zaman kolayca sabitleyip kullanmanızdır.

  Bununla birlikte; Decathlon'dan satın aldığınız ürünlerin 2 yıl garantisi olduğunu, memnun kalmadığınız ürünlerinizi ise 15 gün içinde iade edebileceğinizi veya 30 gün içinde değiştirebileceğinizi hatırlatmak isterim. Dilerseniz, Decathlon kartınızı kullanarak satın almış olduğunuz bu ürünün değişimi/iadesi için, ürünü satın aldığınız mağazadaki arkadaşlarımızdan yardım alabileceğinizi de söylemek isterim.

  Sizleri en kısa sürede tekrar sitemizde ve mağazalarımızda görmek dileğiyle, iyi günler dilerim.

  Decathlon Mutlu Müşteri Ekibi DECATHLON


 • Barfiks aleti
  4 Jan 2016
  - -

  Amerikan panel kapınız varsa montajı için çok fazla destek almanız ve kapının kasasını deforme edeceğinizi göz önüne alın

  Markanın cevabı :

  Merhaba Egemen Bey,

  Öncelikle ürünümüze dair yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür eder, ürünün beklentilerinizi karşılamamış olduğunu öğrenmiş olmaktan ötürü üzgün olduğumu belirtmek isterim.
  BT 200 BARFİKS ALETİ DOMYOS ürününün 70 ve 100 cm olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır.Üründen tam performans için koridor duvarlarında kullanılması önerilmektedir.Ürün kapı aralıklarında kullanılması durumunda kapının uygun güvenli bir malzemede olmasına özen gösterilmesi önerilmektedir. Sizleri en kısa sürede tekrar sitemizde ve mağazalarımızda görmek dileğiyle, iyi günler dilerim.
  Decathlon Türkiye Mutlu Müşteri Ekibi DECATHLON


 • Kullanışlı bir ürün.
  8 Dec 2015
  Kurulumu kolay ve kullanımı güvenli bir ürün. -

  Emsallari içinde en güzel ürün.

SAYFA ÜST KISMI